Estonian Airi suur kevadmüük!

Kiirelt kiirelt, sest kohti jätkub vaid kiirematele!

Stockholm al. 116 €

Trondheim al. 112 €

Oslo al. 105 €

Vilnius al. 105 €

Kopenhaagen al 142 €

St. Peterburg al. 123 €

Kiiev al. 155 €

Berliin al 167 €

Amsterdam al 187 €

Moskva al. 163 €

Brüssel al. 200 €

Pariis al. 242 €

Split al. 255 €

Pariis al. 263 €

Müügiperiood: 08.-11.05.2014.

Tegemist on edasi-tagasi lendudega algusega Tallinnast

Hinnad sisaldavad kõiki makse ja teenustasusid

Kampaaniahinnaga kohtade arv lendudel on piiratud.

Pileteid pole võimalik hiljem muuta ega tagastada!

Igale reisijale on lubatud üks ühik äraantavat pagasit kaaluga kuni 23 kg.

Lennud peavad toimuma järgmistes ajavahemikes:

Split 11.05-28.09.2014

Nice 17.05.-27.09.2014

Oslo ja Trondheim 23.05.-31.10.2014

Pariis 01.06.-31.08.2014

Vilnius, St. Peterburg, Kiiev ja Moskva 09.06.-31.10.2014

Stockholm ja Kopenhaagen 10.06.-31.10.2014

Amsterdam ja Brüssel 12.06.-31.10.2014

Berliin 28.06.-30.08.2014

 

Meeldivat reisi soovib!

Sinu Fly24.ee meeskond

Have more questions? Submit a request

0 Comments

Please sign in to leave a comment.
Powered by Zendesk