Lennufirmade kontaktandmed

Allolevalt oleme koostanud Fly24.ee's kättesaadavate lennufirmade kontaktandmete nimekirja.

 

 

 

 

 

 

 

Lennufirma nimi www. E-post Tel nr
American Airlines www.aa.com http://www.aa.com/contactAA/viewEmailFormAccess.do?eventName=customerRelations +358 9 8171 0443
Air Berlin www.airberlin.com https://www.airberlin.com/en-GB/site/kontaktformular_a.php?choice=1 800913033
Air Canada www.aircanada.com   442087508495
Aerolineas Argentinas www.aerolineas.com.ar   0800-0969-747
Avianca www.avianca.com e_solutions@centrosolucionavianca.com 34 902 02 66 55
Finnair www.finnair.com   3726840536
Alitalia C.A.I. S.P.A. www.alitalia.com   +39 06 65649
Aegean Airlines en.aegeanair.com   302106261000
British Airways www.britishairways.com   +421 2571 02031 
Flybe www.flybe.com   +358 6 009 4477
Air Botswana www.airbotswana.co.bw  sales@airbotswana.co.bw 2673688400
Air Baltic www.airbaltic.com   17107/ +371 67006006
Belavia www.belavia.by support@belavia.by (+375 17) 220-25-55
China Airlines www.china-airlines.com   49 (0) 69 297958 0
Cathay Pacific Airways www.cathaypacific.com fra_customersales@cathaypacific.com +49 (69) 71008-777
Cyprus Airways www.cyprusair.com webcenter@cyprusair.com +357 22 365700
China Southern Airlines http://www.csair.com/en/   +86 4008695539-2-2
Condor www.condor.com reservation.en@condor.com, condorkb@condor.com +49 (0) 6171 6988920
Aer Lingus www.aerlingus.com sales@yellowsky.fi  + 358 (0) 20 728 9640
Emirates www.emirates.com   +358 9 7251 9888
Etihad Airways www.etihad.com    00 971 2 599 0000
Icelandair www.icelandair.com hel@icelandair.is + 358-(0)9-5862244
Rossiya Airlines www.rossiya-airlines.com pochta@rossiya-airlines.com 007 8 800 3333 800
Air Greenland www.airgreenland.com websupport@airgreenland.gl  (+299) 34 34 34
Hahn Air www.hahnair.com service@hahnair.com  4961037331200
Hainan Airlines www.global.hnair.com europe@hnair.com  00800-8768-9999
Hong Kong Airlines www.hongkongairlines.com call.center @ hkairlines.com  +852 3151-1888
Uzbekistan Airways www.uzairways.com info@uzairways.com 998 (71) 140 02 00
Meridiana Fly www.meridiana.it/en info.london@meridiana.com 0871 222 9 319
B&H Airlines www.bhairlines.ba sjjapttkt@bhairlines.ba + 387 (0)33 768 335
Tam Linhas Aeras www.tam.com.br www.tam.com.br 358800523107
Adria Airways www.adria.si booking@adria.si +386 (0)1 369 1010
Air Serbia www.airserbia.com BerlinTO@airserbia.com + 381 11 311 21 23
Azerbaijan Airlines www.azal.az   + 994 (12) 598-88-80
Air Astana www.airastana.com call.centre@airastana.com +7 (7172) 58 44 77
Korean Air www.koreanair.com   0800-413-000
KLM Royal Dutch Airlines www.klm.com   3726999696
Air Malta www.airmalta.com   35622999884
Kenya Airways www.kenya-airways.com reservations@kenya-airways.com  +254 20 327 4747
Lufthansa www.lufthansa.com   3726868800
LOT Polish Airlines www.lot.com lottll@lot.pl 3726681008
Air Lituanica www.airlituanica.com fly@airlituanica.com +370 700 40 444
Swiss International Airlines www.swiss.com info.swiss@swiss.com  +358 9 693790 34
Air Madagascar www.airmadagascar.com customer@airmadagascar.com (33) 08 92 70 18 19 (0,34 € / min)
Malaysia Airlines www.malaysiaairlines.com enrich@malaysiaairlines.com 60378433000
Air Mauritius www.airmauritius.com contact@airmauritius.com 2302077575
Hunnu Air www.hunnuair.com info@hunnuair.com  (+976) 7000 1111
China Eastern Airlines www.flychinaeastern.com   442079352676/+7 495 935 8828/+49 (0)69 1338930
Air Macau www.en.airmacau.com.mo airs@airmacau.com.mo (853) 8396-5555
Olympic Air www.olympicair.com   302103550500
Czech Airlines CSA www.csa.cz  call.centre@csa.cz  (420) 239 007 007
Miat Mongolian Airlines www.miat.com customerservice@miat.com (976) 7004 9967
Austrian Airlines www.austrian.com   +371 6 7507700
Croatia Airlines www.croatiaairlines.com contact@croatiaairlines.hr +385 1 66 76 555
Estonian Air www.estonian-air.com   (+372) 6401162
Pegasus Airlines www.flypgs.com   00 90 850 250 0 737
Philippine Airlines www.philippineairlines.com   (632) 855-8888
Ukraine Intl Airlines www.flyuia.com sales@ukraineairlines.dk  +380 44 581 5050
Qatar Airways www.qatarairways.com nordicreservations@no.qatarairways.com +46 08 402 00 80
Tarom www.tarom.ro lonoffice@taromuk.co.uk 0044(0)2087455542
South African Airways www.flysaa.com euhelp@flysaa.com  4533143031
Aircalin www.aircalin.com infos@aircalin.fr   (33) 8 26 62 13 20
Scandinavian Airlines www.flysas.com   3726663030
Brussels Airlines www.brusselsairlines.com Brussels.Estonia@aviareps.com  +372 66 81 002
Singapore Airlines www.singaporeair.com de_feedback@singaporeair.com.sg +49 69 7195 150
Aeroflot www.aeroflot.ru callcenter@aeroflot.ru  +7-495-223-55-55
Air Namibia www.airnamibia.aero Call.Centre@airnamibia.aero  +264 61 299 6333
Siberia Airlines www.s7.ru/en   +7 (495) 777-9999
Thai Airways International www.thaiairways.com FRA@thaiairways.de +49 69 92874 446
Turkish Airlines www.turkishairlines.com ocihelp@thy.com  +90 444 0 849
Lam Mozambique www.lam.co.mz/en linhadocliente@lam.co.mz 25821468800
Air Tahiti Nui http://uk.airtahitinui.com info@airtahitinui.de 01805 40 85 85 74
Tap Portugal www.flytap.com fale.connosco@tap.pt  351707205700
Air Transat www.airtransat.com info@airtransat.de 31 (0) 20 655 11 11
Air Caraibes www.aircaraibes.com   820835835
Trip www.voetrip.com.br   8008871118
United Airlines www.united.com https://www.united.com/web/en-US/content/Contact/customer/default.aspx 358-800-96070
Srilankan Airlines www.srilankan.com bookings@srilankan.com  00 94 77777 1979
Transaero Airlines http://transaero.ru/en   +7 (495) 788 8080
Utair Aviation JSC www.utair.ru/en   +7 (3452) 45-50-99
Air Europa www.aireuropa.com clientes@air-europa.com +49 (0)69-209776-53
Virgin Atlantic www.virgin-atlantic.com   8442097777
Flexflight www.flexflight.dk w2.service.req@worldticket.net 45 39 56 39 55
Heli Air Monaco www.heliairmonaco.com   37792050050
JSC Airline Taimyr www.nordstar.su info@nordstar.su 880070087
Accesrail www.accesrail.com info@accesrail.com 1 (514) 904-2611
Jet Airways www.jetairways.com   +91 11 3989 3333
Have more questions? Submit a request

0 Comments

Please sign in to leave a comment.
Powered by Zendesk